PBI KORALEWSKI KORNEL

 

To firma powstała w 2010 roku na podstawie kadry z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Realizujemy różnego rodzaju inwestycje głównie na terenie wyspy Wolin (Międzyzdroje, Świnoujście, Wolin i okolice).

O NAS

Naszym celem jest osiągnięcie statutu firmy do której w pierwszej kolejności zgłosicie się państwo w razie zapotrzebowania na usługi budowlane.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wiemy jak ważne we współpracy jest uważne słuchanie i interpretacja tego, co nasz klient stara się przekazać.

 

Współpracujemy z wieloma specjalistami branży budowlanej takimi jak: Firmy geodezyjne, biura projektowe, inżynierowie, geolodzy, producenci materiałów budowlanych i inni.

 

Realizujemy zlecenia dla firm i instytucji państwowych.

Już od 2010 roku realizujemy kontrakty inżynieryjne.

Zakres naszych działań:

 

 

Roboty drogowe 

Realizujemy wszelkiego rodzaju budowy oraz przebudowy dróg, parkingów, mostów, terenów zielonych, obiektów infrastuktury w pasie nadbrzeżnym i innych

 

 Sieci

Wykonujemy sieci zewnętrzne wodne, kanalizacyjne, przyłącza budynków i obiektów, odwodnienia, drenaże, sieci gazowe, elektryczne i niskich napięć.

 

 Zagospodarowania terenu

Oferujemy obsługę oraz wykonanie kompleksowego zagospodarowania terenów inwestycji deweloperskich, hotelowych, obiektów publicznych, sklepów, stacji paliw itp.

 

 Roboty ziemne

Wykonujemy roboty ziemne w tym prace pomiarowe, geodezyjne i geologiczne.

 

 Inne

Roboty rozbiórkowe, kompleksowe zmiany stałej organizacji ruchu, oświetlenie zewnętrzne, i itp.

Nie znalazłeś w naszej ofercie tego czego szukasz? Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na Twoje pytania. 

 

© Copyright 2024

Polityka prywatności

magazyn:  +48 517-207-905

wynajem maszyn:  +48 517-207-984

biuro@koralewski.com

Wolin ul. Mickiewicza 8D